E-Ticaret Çözümlerimiz

Anasayfa / Hizmetler / Bilişim Hizmetleri / E-Ticaret Çözümlerimiz

E-ticaret Çözümleri

Fiziksel mağaza ve “çalışma saatleri” zorunluluklarını ortadan kaldıran ve işletmeleri de özgürleştiren bir web teknolojisidir. Aynı zamanda, girişimcilerin kendi işlerini kolaylıkla kurabilme ve yürütebilmelerine de olanak sağlar. E-Ticaret, ticaret alanında büyük fırsatlar sunan ve yüksek kârlılık oranlarına sahip büyük bir pazar olduğu için, ürünlerini dünyanın dört bir yanına pazarlamak isteyen girişimcilere kolaylık sağlar.

E-ticaret Yazılımın Faydaları


! Şirketinizin 7/24 açık olan ve internet üzerinden müşterilerinize daimi hizmet sunabileceğiniz bir şubesi oluşur.
! Global bir ortamda bulunan şubeniz kolay kolay enflasyondan etkilenmeyeceği için büyük zararlarınızın önüne geçer.
! Reklam maliyetlerini azaltarak, daha çok müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar
! Programda tutulan stok bilgileri ve analizleri sayesinde iş yönetiminizi daha kolay bir hale getirir.

Satın almış olduğunuz paketinizden bir üst pakete geçmek isterseniz ödemiş olduğunuz fiyat çıkarak aradaki ücreti ödemeniz halinde bir üst pakete geçişiniz sağlanmaktadır. Herhangi bir veri kaybınız oluşmamaktadır.

E-ticaret paketlerimiz Google servisleri ile uyumlu çalışmaktadır. Google Analytics ve AdWords üzerinden raporlama ve dönüşüm takibi yapabilirsiniz. Google Webmaster Tools üzerinden oluşturulan Sitemap aktarımını ve doğrulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret siteniz için 1 adet ana domain belirlemeniz gerekmektedir. Diğer domainleriniz içinde sınırsız yönlendirme yapabilirsiniz. Yönlendirilen tüm domainler ana domain adı altında açılacaktır.

AR-GE ekibi, devamlı olarak yeni özellik geliştirmeleri ve düzenlemeler yapmaktadır. E-ticaret paketlerini kullandığınız süre zarfında çıkacak olan tüm sürümlerden Ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz..Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 212 936 03 77

Copyright © 2019 Kurgu Bilişim Her Hakkı Saklıdır.
Top